آخرین خبرها

» اخبار / فرهنگی و هنری

تاریخ انتشار:   17 دی 1398, 16:49

امتیاز منفی 0 امتیاز مثبت       پرینت
  کد خبر:1249
 848بازدید
 0

مراسم گرامیداشت شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی دربیجار برگزار شد

مراسم گرامیداشت شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور اقشار مختلف مردم داغدار بیجار در مسجد قائم این شهر برگزار شد.

[…]

خبر خیلی کوتاه بود، حاج قاسم سییمانی به شهادت رسید ، اما عمق فاجعه خیلی بیشتر از این بود که در فهم بگنجد. 

سردار حاج قاسم سلیمانی مردی نام آشنا برای مردم مظلوم و ستمدیده لبنان، یمن ، عراق و سوریه بود مردی از تبار کاروان عاشورا ، مردی که عمر با برکت خود را وقف اسلام و قرآن کرده بود.آنقدر از وجودش می ترسیدند که در دل سیاهی شب آن هم نه از راه زمین، بلکه آسمان تو را پر پر کردند، به این خیال که با این کار پلیدشان می توانند بر ایران تسلط پیدا کنند. 

اما دشمنان این را فراموش کرده اند که غیور مردانی مانند حاج قاسم در دامن خود دارد ، دشمنان خبیث این را نمی دانند تفکر سردار سلیمانی هر روز در دل و ذهن مردم زاده می شود و این دشمن خونخوار باید بداند که با هر بار کشتن یک سردار سلیمانی، صدها سردار سلیمانی دیگر متولد خواهند شد. 

دشمنان خبیث در اوایل انقلاب با ترور شهید مطهری ، بهشتی و رجایی گمان کردند ، انقلاب تمام می شود ، به خیال خامشان با ترور عباس موسوی حزب الله لبنان بی رهبر می شود ، با ترور شهید مجید شهریاری و احمدی روشن فکر کردند صنعت موشکی و هسته ای ما نیمه تمام می ماند ، با ترور سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فکر کردند محور مقاومت می شکند و به راحتی می توانند بر جهان اسلام سیطره پیدا کنند ، اما بعد از 40 سال هنوز نفهمیده اند منطق این انقلاب معکوس است و با هر خونی که ریخته می شود درخت انقلاب و اسلام تنومند تر می شود. 

امروز با ورود پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش ، ایران کربلا شد ، از هر کوی و برزن صدای حزن انگیز قرآن و صوت مداحی به گوش می رسد ، حاج قاسم برای یک حزب و طیف و جناح نبود ، حاج قاسم مرد روزهای سخت انقلاب است که امتی را به شیفته خود کرده است.مردم بیجار گروس هم با برپایی مراسم های عزاداری در روستاها و شهرهای مختلف ارادات خود را به این سرباز ولایت ابراز نمودند. 

مسجد قائم بیجار امروز یک بار دیگر شاهد حضور مردمی از هر طیف و جناح بود ، امروز همه آمده بودند تا بگویند با رفتن حاج قاسم سلیمانی ما پشت سر ولایت برای از بین بردن ریشه دشمنان انقلاب آماده ایم. 


منبع خبر:  بیجار بام ایران
برچسب ها :  حاج قاسم سلیمانی مراسم بزرگداشت بیجار بیجار آنلاین
دسته بندی :   اخبار / فرهنگی و هنری
آدرس لینک کوتاه:  http://bijarcity.com/?newsid=1249
داغ ترین خبرها
دیدگاه کاربران کل نظرات :0
ارسال دیدگاه
 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
عکس خوانده نمی شود