» » » اداره ورزش بیجار محل تجربه اندوزی مدیران ورزشی

جعبه ابزار

گالری عکس

لغتنامه

امکانات در دست اقدام

  File engine/modules/iprogress/iprogress.php not found.

ویدیو کلیپ

آخرین نظرات

 • 29 خرداد 1397 13:56

  m-alikhani

  خانم نصیری از نظری که دادی ممنونم و خوشحالم سایت بیجار آنلاین رو پیگیری می کنید وب سایت بیجار آنلاین در حال....
 • 23 خرداد 1397 01:34

  الهام نصیری

  ممنون از اینکه سایت بیجار آنلاین را آپدیت می کنید و به روز می کنید... سوالی داشتم وقتی سایت به روز رسانی میشه....
 • 9 خرداد 1397 01:30

  m-alikhani

  تست اولین پست سایت بیجارآنلاین....

پیوندهای سایت

تبادل لینک با سایت بیجار آن لاین

بازدید از سایت

نویسنده: m-alikhani
تاریخ انتشار: 9 تیر 1397, 18:23 بازدید از مطلب:414 تعداد نظرات:0

اداره ورزش بیجار محل تجربه اندوزی مدیران ورزشی

اداره ورزش بیجار محل تجربه اندوزی مدیران ورزشی
این روزها درمورد ورزش و مشکلات پیش روی آن بحث های فراوانی در میان ورزشکاران و هیئت های ورزشی وجود دارد.مشکل اصلی ورزش تا این زمان مشکل مالی و عدم توجه به وعده های داده شده بود.
اما آن مشکل که حل نشد هیچ،مشکلات دیگری را هم ارادی به آن اضافه می کنیم وآن تغییر مدیریت های مکرر است که متاسفانه توانایی مدیران را باید با آزمایش کردن سنجیده اند نه عملکرد آنها. ورزش بیجار در شرایطی مورد بی مهری و بی توجهی قرار گرفته که استعدادهای ورزشی فوق العاده ای دارد و در هردوره ای در حداقل یک یا چند رشته ورزشی خود را در میادین مختلف مطرح کرده ایم.گاهی ورود چالش ها و مشکلات خارج از اراده و کنترل ماست ، اما گاهی متاسفانه آگاهانه نیز به ورزش صدمه می زنیم.
در اداره ورزش بیجار طی چند سال ،چندین مدیر جابجا شد ،نه بخاطر پیشرفت اداره مروج سلامت در بیجار ،بلکه بخاطر...... اکنون دغدغه ی ورزش بیجار خارج از بحث مسائل مالی انتخاب مدیر شایسته در حوزه ورزش است تا مشکلاتی که ناشی از جابجاییهای مکرر است جبران شود و هیئت های ورزشی بتوانند در فضایی آرام فعالیت کنند.
اکنون که آقای صفی نیا تغییرات چشمگیری را به منظور رشد و توسعه ی ورزش و حل اختلاف ورزشکاران با هیئت های ورزشی انجام داده زمزمه هایی به گوش میرسد که مجددا"تغییراتی در مدیریت "این اداره انجام شود.
در حوزه ورزش وجوانان مدیران باید بر اساس شایسته سالاری تعیین شوند و تصمیم اداره کل ورزش وجوانان استان کردستان در انتصاب آقای صفی نیا به سرپرستی این اداره بر اساس این شایسته سالاری تصمیم درستی بود. تا کنون ورزش بیجار به علت تصمیم های اشتباه(به دلائلی) در انتخاب مدیران ضربه های زیادی خورده و متاسفانه پیشرفتی در ورزش بیجار دیده نشده و هرچه جلوتر میرویم در حوزه ورزش مانند سایر حوزه های جمعیتی ،پیشرفت شهری،امکانات رفاهی،بهداشتی و ....نسبت به کم جمعیت ترین شهرهای استان فاصله می گیریم.
 تغییر مجدد سرپرست اداره ورزش و جوانان ظلم در حق کسانی است که عاشقانه و بدون هیچ چشم داشتی دوست دارند در جامعه ای سالم و پویا فعالیت کنند و تنها تفریح و اوقات فراغت شان به دغدغه و حاشیه سازی تبدیل نگردد.
اگر مدیرانی از قبل، اعتراضاتی به اداره کل نداشته اند شاید دغدغه شان کمتر از آقای صفی نیا بوده و مطمئن هستم که اعتراض سرپرست فعلی جنبه شخصی نداشته و خدای ناخواسته اهانت به اداره کل محترم ورزش وجوانان و کارکنان آن نیست،بلکه دغدغه شان حل مشکلات ورزش بیجار و رساندن آن به گوش مسئولین بالا دستی است تا به این طریق به شکوفایی سالهای گذشته برسیم ، و این موضوع نباید منجر به تصمیم گیری مجدد تغییر در مدیریت ورزش شود.
تمام هم و غم اصلی ورزش بیجار انتخاب مدیری شایسته است تا مشکلات ناشی از جابجاییهای مکرر و احیانا"مدیریت های ضعیف جبران شود و هیئت های ورزشی بتوانند سر و سامان بگیرند . در پایان ضمن تقدیر وتشکر از عنایات مدیر کل محترم ورزش و جوانان نسبت به ورزش بیجار ،استدعا دارد نگرانیهای به حق جامعه ی ورزشی را مورد توجه قرار دهند تا این تغییرات و خدا ی نخواسته اختلافات ناشی از دلسوزی برای این مرز و بوم منجر به دلسردی ورزشکاران و مهاجرت آنان نگردد و نام گروس و کردستان عزیز را چون همیشه در میهن اسلامیمان مطرح نماییم.
یادداشت از : سهراب درویشی مسئول هیئت دوچرخه سواری بیجار
منبع: بام ابران
برچسب ها بیجار اداره ورزشی تصمیم شایسته دغدغه متاسفانه مشکلات انتخاب مدیران مدیریت وجوانان ورزشکاران نداشته اکنون سرپرست تغییر جوانان بتوانند

نظرات کاربران

ارسال نظر

 بیجار آنلاین
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با بیجار آن لاین، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
نام شما :* ایمیل :*

کد امنیتی :* عکس خوانده نمی شود